חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
 

בא לו קלאסיקו: מספריו של רונאלדו מול בארסה

בא לו קלאסיקו: מספריו של רונאלדו מול בארסה
 

הציפור הלאומית: התוכי שעמד על הקווים של הכח

הציפור הלאומית: התוכי שעמד על הקווים של הכח
 

2 נק' למקל בניצחון דאלאס, כספי לא שותף בקינגס

2 נק' למקל בניצחון דאלאס, כספי לא שותף בקינגס

קריית גת במקום ה-1 אחרי 0:1 על הפועל כפ"ס

קריית גת במקום ה-1 אחרי 0:1 על הפועל כפ"ס

"פלא שאוהדי בית"ר הצליחו לכתוב בלי שגיאות"

"פלא שאוהדי בית"ר הצליחו לכתוב בלי שגיאות"
(פרסומת) 

אימון בית"ר י-ם פוצץ: הפועל מייצגת את עזה

אימון בית"ר י-ם פוצץ: הפועל מייצגת את עזה

איגייבור תורגל בהרכב, אך ננזף במהלך האימון

איגייבור תורגל בהרכב, אך ננזף במהלך האימון

ליאור זדה: זאת התוצאה לעבודה הקשה של הצוות

ליאור זדה: זאת התוצאה לעבודה הקשה של הצוות

תרסיס הסימון ייכנס לישראל רק באמצע נובמבר

תרסיס הסימון ייכנס לישראל רק באמצע נובמבר

סטנוייביץ' יבטל את הקנסות אם השקט יישמר

סטנוייביץ' יבטל את הקנסות אם השקט יישמר

מהפכה בהרכב ב"ש: בכורה לארבייטמן ולמליקסון

מהפכה בהרכב ב"ש: בכורה לארבייטמן ולמליקסון

אוחנה ע"ח אבו ענזה, בראון ימשיך עם 3 בהגנה

אוחנה ע"ח אבו ענזה, בראון ימשיך עם 3 בהגנה

לחץ בנתניה: לוי וסירגי מחוץ להרכב, בכורה לפירס

לחץ בנתניה: לוי וסירגי מחוץ להרכב, בכורה לפירס

אבו יונס: אחרי השבוע שעברנו, אני רוצה ניצחון

אבו יונס: אחרי השבוע שעברנו, אני רוצה ניצחון

עזאם מול האקסית, אוסטוינד: אנו במומנטום טוב

עזאם מול האקסית, אוסטוינד: אנו במומנטום טוב

בן בסט ואובארוב הגיעו לטורניר לזכר תומר חזן ז"ל

בן בסט ואובארוב הגיעו לטורניר לזכר תומר חזן ז"ל
(פרסומת) 

90 דק' לבן חיים בצ'רלטון, הפסד ביתי לברמן

90 דק' לבן חיים בצ'רלטון, הפסד ביתי לברמן

באופ"א החליטו: ניצחון טכני לסרביה והפחתת 3 נק'

באופ"א החליטו: ניצחון טכני לסרביה והפחתת 3 נק'

מבחן 68 הימים: באלוטלי עשוי להיזרק כבר בינואר

מבחן 68 הימים: באלוטלי עשוי להיזרק כבר בינואר

טיאגו סילבה: רוצים להמשיך את היכולת הטובה

טיאגו סילבה: רוצים להמשיך את היכולת הטובה
(פרסומת) 

קרע במפשעה ליבזורי, הפועל תחפש מחליף לבראון

קרע במפשעה ליבזורי, הפועל תחפש מחליף לבראון

שטרק, התשלומים לבן אליהו, ומפקד חה"א לשעבר

שטרק, התשלומים לבן אליהו, ומפקד חה"א לשעבר

"הפסד מתסכל, אבל לא ניכנס לפאניקה בגללו"

"הפסד מתסכל, אבל לא ניכנס לפאניקה בגללו"
(פרסומת) 

ברגע האחרון: ניצחונות דרמטיים לריאל ולמלאגה

ברגע האחרון: ניצחונות דרמטיים לריאל ולמלאגה

הפתעת השנה: צ'וריץ' בן ה-17 ניצח את נדאל

הפתעת השנה: צ'וריץ' בן ה-17 ניצח את נדאל

פורסם סגל נבחרת הכדוריד למוק' אליפות אירופה

פורסם סגל נבחרת הכדוריד למוק' אליפות אירופה

האלפ מול רדוונסקה בחצי גמר, סרינה נגד ווזניאקי

האלפ מול רדוונסקה בחצי גמר, סרינה נגד ווזניאקי

אל תיפלו שם: טעויות שכיחות של מתאמנים בריצה

אל תיפלו שם: טעויות שכיחות של מתאמנים בריצה

נייקי מציגה: כדור החורף החדש של הפריימר ליג

נייקי מציגה: כדור החורף החדש של הפריימר ליג
אוהדי רומא - הבאיירן מינכן של האוהדים
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
אין משחקים פעילים
ליגה לאומית מחזור - 8
1
1
מכבי יבנה
הפועל נצרת-עילית
1
0
הפועל ניר רמה"ש
מכבי הרצליה
2
1
הפועל ראשל"צ
הפועל ר"ג
1
0
הכח עמידר ר"ג
בית"ר ת"א/רמלה
1
0
עירוני קרית-גת
הפועל כפ"ס
ליגה ספרדית מחזור - 9
3
0
סלטה ויגו
לבאנטה
ליגה גרמנית מחזור - 9
0
1
ורדר ברמן
פ.צ. קלן
ליגה צרפתית מחזור - 11
0
2
טולוז
לאנס
ליגה הולנדית מחזור - 10
2
0
דן האג
דורדרכט
ליגה בלגית מחזור - 12
0
1
ליארסה
מכלן
ליגה רוסית מחזור - 11
1
0
אוראל
ארסנל טולה
ליגה טורקית מחזור - 7
2
1
קראבוקספור
אקהיסאר
2
0
קאסימפסה
קוניאספור
ליגה סקוטית מחזור - 11
1
0
אברדין
מאת'רוול
ליגה פולנית מחזור - 13
1
0
בלחטוב
גורניק ז`בז`ה
3
2
ויסלה קראקוב
פודבסקידזי
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 14
3
0
פולהאם
צ`רלטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 10
1
2
טרנאנה
טראפני
0
0
מודנה
בולוניה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
2
0
לייפציג
בוכום
2
5
גרויתר פירת`
FSV פרנקפורט
1
2
אלן
אוניון ברלין
צרפת ליגה שניה מחזור - 12
2
1
אז`קסיו
ולנסיאן
3
0
אנז`ר
קלרמונט
1
0
ארלה
ניור
2
1
שאטורו
טור
0
1
נים
אוקזר
1
1
אורליאן
קרטייה
1
1
סושו
לאבאל
3
0
ברסט
גפק'ו אז'קסיו
יורוליג שלב 1 מחזור - 2
97
63
ז`לגיריס קובנה
ניז'ני נובגורוד
75
82
דינמו ססארי
אנאדולו אפס
71
60
לימוז'
צדביטה זאגרב
87
84
מלאגה
אלבה ברלין
63
57
אולימפיאקוס
לבוראל קוצ'ה
75
76
אוניקס קאזאן
ריאל מדריד
ליגה צרפתית סל מחזור - 5
83
91
אורטז
ריימס
86
64
וילרבאן
בורג אן ברס
כדורגל דנמרק
1
2
סילקבורג
ווסטסלנד
כדורגל רומניה
1
1
אוטלול גלאטי
גז מתאן מדיאש
2
3
בראשוב
קראיובה
כדורגל סלובקיה
3
3
באנסקה
פודבסקידזיה
כדורגל אירלנד
1
1
אתלון
בריי וונדררס
2
1
בוהמיינס
דרי סיטי
2
0
דונדלק
קורק סיטי
1
0
שמרוק רוברס
לימריק
1
4
סליגו רוברס
סט.פטריק
1
0
יו.סי. דבלין
דרוגהדה
כדורגל נורבגיה
1
2
ולרנגה
אוד גרינלנד
כדורגל קרואטיה
3
0
זאגרב
זאדאר
ליגה א' דרום מחזור - 6
1
3
מכבי ב"ש
מכבי עמישב פ"ת
1
1
הפועל מחנה-יהודה
הפועל מורשה רמה"ש
1
1
מכבי קביליו יפו
מ.ס. שיכון המזרח
ליגה א' צפון מחזור - 6
4
0
מכבי מעלות תרשיחא
מכבי א.א.פאחם
0
0
בית"ר נהריה
מכבי ד.א. כרמל
1
2
הפועל הרצליה
עירוני נשר
קדם עונה NBA ליגת
79
88
שארלוט
אינדיאנה
109
103
דטרויט
פילדלפיה
88
85
ניו אורלינס
דאלאס
סוד אמריקנה
0
1
דפורטיבו קפיאטה
בוקה ג'וניורס
ליגת ווינר מחזור - 5
17:00
מכבי פ"ת
הפועל ב"ש
19:30
מכבי חיפה
הפועל רעננה
19:30
מ.ס. אשדוד
הפועל פ"ת
19:30
מכבי נתניה
בני סכנין
19:30
עירוני ק"ש
הפועל חיפה
ליגת העל לנוער מחזור - 6
12:00
הפועל רעננה
מכבי ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 9
14:45
ווסטהאם
מנצ`סטר סיטי
17:00
ליברפול
האל
17:00
סאות`המפטון
סטוק סיטי
17:00
סנדרלנד
ארסנל
17:00
ווסט ברומיץ`
קריסטל פאלאס
19:30
סוונסי
לסטר
ליגה ספרדית מחזור - 9
17:00
אלמריה
אתלטיק בילבאו
19:00
ריאל מדריד
ברצלונה
21:00
ולנסיה
אלצ`ה
23:00
קורדובה
ריאל סוסיאדד
23:00
אייבר
גרנאדה
ליגה איטלקית מחזור - 8
16:00
אמפולי
קליארי
19:00
פארמה
סאסואולו
21:45
סמפדוריה
רומא
ליגה גרמנית מחזור - 9
16:30
הופנהיים
פאדרבורן
16:30
בורוסיה דורטמונד
האנובר 96
16:30
איינטרכט פרנקפורט
שטוטגרט
16:30
אוגסבורג
פרייבורג
16:30
הרטה ברלין
המבורג
19:30
באייר לברקוזן
שאלקה
ליגה צרפתית מחזור - 11
18:00
פאריס סן-ז`רמן
בורדו
21:00
באסטיה
מונאקו
21:00
קון
לוריין
21:00
אביאן
נאנט
21:00
ריימס
מונפלייה
ליגה הולנדית מחזור - 10
19:30
ויטסה ארנהיים
נאק ברדה
20:45
אלקמאר
כרונינגן
20:45
הראקלס אלמלו
ווילם II
21:45
אייאקס
גו אהד איגלס
ליגה בלגית מחזור - 12
19:00
בוורן
גנק
21:00
שרלרואה
אוסטנד
21:00
ווסטרלו
קורטריק
21:00
זולט וורגם
סרקל ברוז'
ליגה רוסית מחזור - 11
13:00
אמקאר פרם
רוסטוב
16:00
טורפדו מוסקבה
קובאן
ליגה טורקית מחזור - 7
16:00
סיבאספור
ריזספור
19:00
בליקסירספור
בורסאספור
19:00
פנרבחצ'ה
גנצ'לרבירליג'י
ליגה סקוטית מחזור - 11
17:00
דנדי
המילטון
17:00
אינברנס
דנדי יונייטד
17:00
פרטיק
סט. ג'ונסטון
17:00
סט. מירן
רוס קאונטי
ליגה שוייצרית מחזור - 13
18:45
תון
אראו
21:00
פ.צ. באזל
סיון
ליגה קפריסאית מחזור - 7
18:00
דוקסה קאטוקופיה
אומוניה ניקוסיה
19:00
א.א.ק. לרנקה
א.א.ל לימסול
ליגה יוונית מחזור - 8
15:00
פאס ג`יאנינה
קאלוני
17:15
לבאדיאקוס
פאניוניוס
19:30
אטרומיטוס
ארגוטליס
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
18:00
בואבישטה
פאסוס פריירה
18:00
מורירנסה
ג'יל ויסנטה
22:15
ארוקה
פורטו
ליגה פולנית מחזור - 13
16:30
לכיה גדנסק
שלאסק וורוצלאב
16:30
פיאסט גליביצה
יגילוניה ביאלישטוק
19:00
פוגון סזצין
קרקוביה קראקוב
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
21:00
אינדפנדיינטה
טיגרה
22:00
ולס סרספילד
בנפילד
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 14
14:15
מילוול
קרדיף סיטי
17:00
בירמינגהאם
בורנמות'
17:00
בולטון
ברנטפורד
17:00
ברייטון
רות'רהאם
17:00
דרבי קאונטי
וויגאן
17:00
איפסוויץ`
האדרספילד
17:00
לידס
וולבס
17:00
מידלסברו
ווטפורד
17:00
נוטינגהאם
בלקבורן
17:00
רדינג
בלקפול
17:00
שפילד וונסדיי
נוריץ`
ליגה איטלקית שניה מחזור - 10
16:00
אבלינו
וירטוס לאנסיאנו
16:00
קטאניה
ויצ'נזה
16:00
קרוטונה
צ'יטאדלה
16:00
לאטינה
ברשיה
16:00
ליבורנו
ספציה
16:00
פסקארה
קארפי
16:00
פרו ורצ'לי
פרוג'יה
16:00
וארזה
בארי
16:00
וירטוס אנטליה
פרוזינונה
ספרד ליגה שניה מחזור - 10
17:00
מיורקה
סבאדל
19:00
סנטאנדר
אלאבס
19:15
בטיס
רקראטיבו הואלבה
21:00
פונפראדינה
לאס פאלמאס
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
14:00
קייזרסלאוטרן
פורטונה דיסלדורף
14:00
סט. פאולי
קרלסרוהה
צרפת ליגה שניה מחזור - 12
15:00
טרואה
דיז'ון
כדורגל אוסטריה
19:30
אוסטריה וינה
ניושטאד
כדורגל סלובניה
15:00
זאברץ'
מאריבור
ליגה איטלקית סל מחזור - 3
21:30
וארזה
רג'יו אמיליה
ליגה יוונית סל מחזור - 3
17:00
אריס סלוניקי
אפולון פטראס
17:00
קאוד דראמאס
פאוק סלוניקי
17:00
קורואיווס
רת'ימנו
17:00
פנאלפסיניאקוס
ניו קיפיסיה
17:00
פאניוניוס
טריקאלה
ליגה צרפתית סל מחזור - 5
21:00
שאלון
נאנסי
21:00
דיז'ון
פאריס-לוולואה
21:00
גראבלין
רואן
21:00
לה האבר
שטרסבורג
21:00
נאנטר
בולאזה
ליגת העל לנוער מחזור - 6
11:00
מכבי פ"ת
בית"ר טוברוק
11:00
הפועל חיפה
הפועל ר"ג
11:00
מ.ס. אשדוד
מכבי חיפה
11:00
מכבי נתניה
סקציה נס ציונה
12:15
בית"ר ירושלים
הפועל ב"ש
12:30
עירוני ק"ש
הפועל ראשל"צ
15:30
הפועל ת"א
הפועל פ"ת
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
12:01
ויטוריה סטובאל
גימארייש
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
1
0
בלגראנו
רוסאריו סנטראל
ליגה טורקית סל מחזור - 3
12:01
גאזייאנטר
בשיקטאש
12:01
בסקשהיר
באנביטספור
12:01
טד קולג'ילר
אוסק
12:01
דרושפאקה
טלקום אנקרה
12:01
קרשיאקה
טורקו סלצ'וק
ליגה אדריאטית מחזור - 5
12:01
ז'ולנוקי אולאי
לבסקי סופיה
12:01
נובו מסטו
MZT סקופיה
12:01
בודוצ'נוסט
ציבונה זאגרב
12:01
מגה ויזורה
אולימפיה לובליאנה
ליגה א' דרום מחזור - 6
20:45
מ.ס כפר-קאסם
הפועל אשקלון
ליגת ווינר מחזור - 5
20:15
הפועל עכו
מכבי ת"א
ליגת ווינר סל מחזור - 4
19:35
מכבי אשדוד
הפועל חולון
19:40
גלבוע/גליל
הפועל ירושלים
20:45
מכבי חיפה
הפועל ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 9
15:30
טוטנהאם
ניוקאסל
15:30
ברנלי
אברטון
18:00
מנצ`סטר יונייטד
צ`לסי
ליגה ספרדית מחזור - 9
13:00
מלאגה
ראיו ואיקאנו
18:00
אספניול
לה-קורוניה
20:00
סביליה
ויאריאל
22:00
חטאפה
אתלטיקו מדריד
ליגה איטלקית מחזור - 8
16:00
קייבו
גנואה
16:00
יובנטוס
פאלרמו
16:00
אודינזה
אטאלנטה
19:00
צ'זנה
אינטר
19:00
לאציו
טורינו
19:00
נאפולי
ורונה
21:45
מילאן
פיורנטינה
ליגה גרמנית מחזור - 9
16:30
וולפסבורג
מיינץ
18:30
בורוסיה מנשנגלדבאך
באיירן מינכן
ליגה צרפתית מחזור - 11
15:00
ראן
ליל
18:00
גנגאן
ניס
18:00
סנט אטיין
מץ
22:00
ליון
מארסיי
ליגה הולנדית מחזור - 10
13:30
קמבור
פיינורד
15:30
זוולה
הירנביין
15:30
אוטרכט
פ.ס.וו. איינדהובן
17:45
אקסלסיור רוטרדם
טוונטה אנסחדה
ליגה בלגית מחזור - 12
15:30
קלאב ברוז'
גנט
19:00
אנדרלכט
סטנדרד ליאז`
21:00
מוסקרון
לוקרן
ליגה רוסית מחזור - 11
12:30
ספרטק מוסקבה
לוקומוטיב מוסקבה
15:30
דינמו אופה
צסק"א מוסקבה
18:00
זניט סנט. פטרסבורג
מורדוביה סארנסק
ליגה טורקית מחזור - 7
13:30
מרסין אידמניורדו
אסקיסהירספור
16:00
טרבזונספור
גזיאנטפספור
19:00
בסקשהיר
גלאטסראיי
ליגה שוייצרית מחזור - 13
17:00
ואדוז
גראסהופרס
17:00
פ.צ. ציריך
סט. גאלן
ליגה קפריסאית מחזור - 7
18:00
ארמיס
איה נאפה
19:00
אנורתוסיס
אופלוס
19:00
אפואל ניקוסיה
נאה סאלאמיס
ליגה סקוטית מחזור - 11
15:00
סלטיק
קילמרנוק
ליגה יוונית מחזור - 8
15:00
אופי כרתים
אסטרס טריפוליס
17:15
קרקיירה
פלאטניאס
17:15
פאנטוליקוס
פאנטראקיקוס
17:15
פאוק סלוניקי
וורויה
19:30
אולימפיאקוס
פנאתינאיקוס
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
18:00
אשטוריל
בלננשש
18:00
נסיונאל מדיירה
אקדמיקה
20:00
ספורטינג ליסבון
מאריטימו
22:15
בראגה
בנפיקה ליסבון
ליגה פולנית מחזור - 13
16:30
לך פוזנאן
גורניק לצ`נה
19:00
זביצ`ה
לגיה ורשה
מוק' יורו עד גיל 17
14:30
ישראל
קזחסטן
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
20:00
אסטודיאנטס
קילמס
20:00
לאנוס
סן לורנסו
23:15
בוקה ג'וניורס
דפנסה וחוסטיסיה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
14:30
אינגולשטאדט
היידנהיים
14:30
סנדהאוסן
אוהה
14:30
מינכן 1860
איינטרכט בראונשווייג
ספרד ליגה שניה מחזור - 10
13:00
אלבסטה
ויאדוליד
18:00
ג`ירונה
מיראנדס
18:00
לוגו
ליאגוסטרה
18:00
ספורטינג חיחון
אוסאסונה
19:15
אלקורקון
סראגוסה
20:00
טנריפה
ברצלונה ב`
22:00
נומנסיה
לגאנס
ליגה ספרדית סל מחזור - 4
13:15
פואנלבראדה
סראגוסה באסקט
13:15
סן סבסטיאן
ברצלונה
13:30
חובנטוד בדאלונה
אוברדוירו
13:30
מורסיה
סביליה
14:00
גראן קנאריה
מלאגה
19:00
ולנסיה
אסטודיאנטס
20:00
טנריף
ריאל מדריד
20:00
מנרסה
אנדורה
21:45
לבוראל קוצ'ה
בילבאו באסקט
ליגה איטלקית סל מחזור - 3
19:15
טרנטו
קאנטו
19:15
אורלנדינה
רומא
19:15
פיסטויה באסקט
ואנולי קרמונה
19:15
אבלינו
ס. פזארו
19:15
וירטוס בולוניה
קאזרטה
21:30
מילאנו
אומנה ונציה
ליגה יוונית סל מחזור - 3
12:30
אולימפיאקוס
קולוסוס רודוס
17:00
פנאתינאיקוס
א.א.ק. אתונה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
12:01
ניואלס אולד-בויס
גודוי קרוז
12:01
אולימפו
ראסינג קלוב
ליגה טורקית סל מחזור - 3
12:01
גלאטסראיי
אולין אדירנה
12:01
טרבזונספור
פנרבחצ'ה אולקר
ליגה אדריאטית מחזור - 5
12:01
זאדאר
הכוכב האדום בלגרד
12:01
פרטיזן בלגרד
מטאלאק
ליגה א' דרום מחזור - 6
12:01
סקציה נס ציונה
הפועל אזור
ליגה א' צפון מחזור - 6
12:01
מכבי צור-שלום
איחוד מג'דל כרום
12:01
עירוני קרית-אתא
הפועל חדרה
גליצ'ים    
מתגרשים אחרי חצי שנה
היא נושמת צהוב
ספורט בטלוויזיה
יום שבת 25.10.2014
18:00:  כדורגל- ליגה צרפתית, פ.ס.ז' נגד בורדו
14:35:  כדורגל- ליגה אנגלית, ווסטהאם נגד מנצ'סטר סיטי
16:50:  כדורגל- ליגה אנגלית, ליברפול נגד האל (פריצות: סנדרלנד נגד ארסנל)
19:15:  כדורגל- ליגת ווינר, מכבי חיפה נגד הפועל רעננה
21:40:  כדורגל- ליגה הולנדית, אייאקס נגד גו אהד איגלס
14:10:  כדורגל- צ'מפיונשיפ, מילוול נגד קרדיף
16:45:  כדורגל- ליגת ווינר, מכבי פ"ת נגד הפועל ב"ש
19:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, לברקוזן נגד שאלקה
21:20:  כדורגל- ליגה ברזילאית, פלמייראס נגד קורינתיאנס
10:30:  סקי אלפיני
22:00:  אומנויות לחימה
03:00:  בייסבול יום א'- סן פרנסיסקו גיאנטס נגד קנזס סיטי רויאלס
17:00:  כדורגל- ליגה ספרדית, אלמריה נגד אתלטיק בילבאו
19:30:  כדורגל- ליגה אוסטרית, אוסטריה וינה נגד ניושטאד
21:45:  כדורגל- ליגה איטלקית, סמפדוריה נגד רומא
09:30:  טניס WTA- המאסטרס מסינגפור
12:00:  כדורגל- ליגת העל לנוער, הפועל רעננה נגד מכבי ת"א
16:00:  טניס ATP- טורניר ולנסיה
19:00:  כדורגל- ליגה ספרדית, ריאל מדריד נגד ברצלונה
תמונת הסקר
איך ייגמר הקלאסיקו הראשון של העונה?
שלח