חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
 

הרכש, הדרך, המחנאות: הסיבות למשבר במכבי

הרכש, הדרך, המחנאות: הסיבות למשבר במכבי
 

החוד האפריקאי: הזרים שהשתלטו על ליגת העל

החוד האפריקאי: הזרים שהשתלטו על ליגת העל
 

ווסטברוק חזר והוביל את OKC ל-78:105 על הניקס

ווסטברוק חזר והוביל את OKC ל-78:105 על הניקס

איקנדה הפציץ, בוזגלו חגג: צפו בשערי המחזור

איקנדה הפציץ, בוזגלו חגג: צפו בשערי המחזור

שער ובישול לשהר ב-0:4, שער בכורה לגרשון בגנט

שער ובישול לשהר ב-0:4, שער בכורה לגרשון בגנט
(פרסומת) 

רפאלוב בוער, דודו ביטון התעורר ונאתכו חוזר

רפאלוב בוער, דודו ביטון התעורר ונאתכו חוזר

לחץ בהפ' ת"א: מעולם לא ראינו את דומב כ"כ עצבני

לחץ בהפ' ת"א: מעולם לא ראינו את דומב כ"כ עצבני

החשוד בדריסת השוטרת הוא מנהל הפועל פ"ת

החשוד בדריסת השוטרת הוא מנהל הפועל פ"ת

2 נציגות מליגה ג' עלו לסיבוב ז', 3 מליגה ב'

2 נציגות מליגה ג' עלו לסיבוב ז', 3 מליגה ב'

ואז בא גלבאן: 0:1 לבני יהודה על עירוני טבריה

ואז בא גלבאן: 0:1 לבני יהודה על עירוני טבריה

יעקב שחר: סטנוייביץ' יישאר, רוצה אותו לעוד עונה

יעקב שחר: סטנוייביץ' יישאר, רוצה אותו לעוד עונה

למרות ההלם: הפועל פ"ת תנסה להתעסק בכדורגל

למרות ההלם: הפועל פ"ת תנסה להתעסק בכדורגל

"נוח לתלות בחואן פאבלו את האשמה, נגרם לו עוול"

"נוח לתלות בחואן פאבלו את האשמה, נגרם לו עוול"

מאוולי, קאלונאס ואבו ריא ישוחררו בינואר

מאוולי, קאלונאס ואבו ריא ישוחררו בינואר

לראשונה מאז שהורידה אותה: ב"ש פוגשת בנתניה

לראשונה מאז שהורידה אותה: ב"ש פוגשת בנתניה

עידו לוי: לא פשוט לשחק בלי לדעת מה העתיד

עידו לוי: לא פשוט לשחק בלי לדעת מה העתיד

ק"ש רוצה המשכיות, סילבס במצוקת בלמים קשה

ק"ש רוצה המשכיות, סילבס במצוקת בלמים קשה

קלינגר ישמור על ההרכב, חרזי עדיין מתלבט

קלינגר ישמור על ההרכב, חרזי עדיין מתלבט
(פרסומת) 

צפו: 0:2 למארסיי על נאנט, איתי שכטר לא שותף

צפו: 0:2 למארסיי על נאנט, איתי שכטר לא שותף

שלושער לקרלוס ולה ב-0:3 של סוסיאדד על אלצ'ה

שלושער לקרלוס ולה ב-0:3 של סוסיאדד על אלצ'ה

ריאל נגד פלאטיני: רונאלדו ראוי לכדור הזהב

ריאל נגד פלאטיני: רונאלדו ראוי לכדור הזהב

שביעות רצון מאיסקו: איך לא קיבל דקות עד עכשיו?

שביעות רצון מאיסקו: איך לא קיבל דקות עד עכשיו?

ססק פברגאס: הכושר שלנו לאחרונה פשוט מדהים

ססק פברגאס: הכושר שלנו לאחרונה פשוט מדהים
(פרסומת) 

אלכס מאריץ' סובל מחבלה בפרק הירך וייעדר שבוע

אלכס מאריץ' סובל מחבלה בפרק הירך וייעדר שבוע
(פרסומת) 

ברצלונה גברה על מילאנו 80:84, גם פאו ניצחה

ברצלונה גברה על מילאנו 80:84, גם פאו ניצחה

מרים בלאוסוב אלופת העולם בג'יו ג'יטסו

מרים בלאוסוב אלופת העולם בג'יו ג'יטסו

הפועל ת"א גברה על מכבי צפון ת"א 10:18 בדרבי

הפועל ת"א גברה על מכבי צפון ת"א 10:18 בדרבי

לא מוותרים לכם: פעילות ספורטיבית גם בחורף

לא מוותרים לכם: פעילות ספורטיבית גם בחורף

בעלי ריינג'רס לשעבר נעצר בנמל התעופה בהית'רו

בעלי ריינג'רס לשעבר נעצר בנמל התעופה בהית'רו
שווי הקבוצות ב-NHL עלה ב-18.6% בשנה...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
אין משחקים פעילים
ליגה לאומית מחזור - 13
0
1
עירוני טבריה
בני יהודה
2
0
מכבי הרצליה
בית"ר ת"א/רמלה
2
2
מכבי יבנה
הפועל ניר רמה"ש
2
1
בני-לוד
הפועל ראשל"צ
2
0
הפועל כפ"ס
הפועל ירושלים
ליגה ספרדית מחזור - 13
3
0
ריאל סוסיאדד
אלצ`ה
ליגה גרמנית מחזור - 13
1
4
פרייבורג
שטוטגרט
הליגה האירופית מחזור - 5
3
3
אשטוריל
פ.ס.וו. איינדהובן
ליגה צרפתית מחזור - 15
2
0
מארסיי
נאנט
ליגה הולנדית מחזור - 14
0
4
דורדרכט
ווילם II
ליגה בלגית מחזור - 17
2
1
זולט וורגם
גנט
ליגה רוסית מחזור - 15
1
1
רוסטוב
אמקאר פרם
ליגה טורקית מחזור - 11
0
0
אקהיסאר
קוניאספור
0
0
בסקשהיר
בורסאספור
ליגה פולנית מחזור - 17
3
0
גורניק לצ`נה
רוך צ`ורז`וב
0
0
פיאסט גליביצה
ויסלה קראקוב
ליגה איטלקית שניה מחזור - 16
1
1
פסקארה
וירטוס לאנסיאנו
גרמניה ליגה שניה מחזור - 15
1
2
אוהה
אוניון ברלין
0
0
דארמשטד
קרלסרוהה
0
0
גרויתר פירת`
היידנהיים
צרפת ליגה שניה מחזור - 16
0
2
ארלה
דיז'ון
0
1
שאטורו
ניור
1
1
לאבאל
אוקזר
3
3
נים
לה האבר
1
1
אורליאן
אז`קסיו
1
0
סושו
קלרמונט
2
2
ברסט
קרטייה
2
1
טור
גפק'ו אז'קסיו
יורוליג שלב 1 מחזור - 7
85
62
אנאדולו אפס
דינמו ססארי
55
61
ניז'ני נובגורוד
ז`לגיריס קובנה
102
83
צדביטה זאגרב
לימוז'
87
72
פנאתינאיקוס
באיירן מינכן
84
80
ברצלונה
מילאנו
78
71
ולנסיה
גלאטסראיי
ליגה צרפתית סל מחזור - 10
64
58
רואן
פאריס-לוולואה
נ.ב.א
102
109
בוסטון
שיקאגו
סוד אמריקנה
1
0
ריבר פלייט
בוקה ג'וניורס
גביע המדינה סיבוב ו'
2
3
הפועל קרית שלום
מ.ס. שיכון המזרח
2
0
בני אילת
הפועל אזור
0
3
הפועל ירוחם
הפועל אשקלון
0
2
הפועל כפר-שלם
מ.ס. באר שבע
1
0
הפועל בית-שאן
אחווה עראבה
1
0
מכבי צור שלום
מכבי בני נחף
0
1
מ.ע. קרית-אתא
הפועל מגדל-העמק
0
0
מכבי שעריים
מ.כ. חולון
6
2
מכבי מעלות תרשיחא
הפועל ד.א.כרמל
0
1
הפועל כפר-קנא
מ.ס. גבעת אולגה
1
2
איחוד בני בקה
הפועל אסי גלבוע
5
3
בית"ר טוברוק
הפועל נחלת-יהודה
4
0
הפועל מרמורק
בית"ר פ"ת
3
1
מכבי ד.א. כרמל
צעירי טמרה
1
1
מ.ס רובי שפירא
הפועל ב.א.גרבייה
כדוריד מחזור - 10
27
23
הפועל ר"ג
מכבי ק. מוצקין
20
23
הפועל ראשל"צ
הפועל אשדוד
22
27
א.כ. נס-ציונה
מכבי ת"א
25
24
א.ס. רמה"ש
בני הרצליה
27
25
עירוני רחובות
אס"א ת"א
ליגת ווינר מחזור - 10
15:00
הפועל רעננה
עירוני ק"ש
17:00
הפועל ב"ש
מכבי נתניה
18:00
הפועל עכו
מ.ס. אשדוד
19:00
הפועל פ"ת
בני סכנין
20:00
מכבי ת"א
הפועל חיפה
ליגה אנגלית מחזור - 13
14:45
ווסט ברומיץ`
ארסנל
17:00
ברנלי
אסטון וילה
17:00
ליברפול
סטוק סיטי
17:00
מנצ`סטר יונייטד
האל
17:00
ק.פ.ר
לסטר
17:00
סוונסי
קריסטל פאלאס
17:00
ווסטהאם
ניוקאסל
19:30
סנדרלנד
צ`לסי
ליגה ספרדית מחזור - 13
17:00
חטאפה
אתלטיק בילבאו
19:00
אספניול
לבאנטה
21:00
מלאגה
ריאל מדריד
23:00
סלטה ויגו
אייבר
ליגה איטלקית מחזור - 13
19:00
סאסואולו
ורונה
21:45
קייבו
לאציו
ליגה גרמנית מחזור - 13
16:30
באייר לברקוזן
פ.צ. קלן
16:30
אוגסבורג
המבורג
16:30
שאלקה
מיינץ
16:30
הרטה ברלין
באיירן מינכן
16:30
ורדר ברמן
פאדרבורן
19:30
הופנהיים
האנובר 96
ליגה צרפתית מחזור - 15
18:00
פאריס סן-ז`רמן
ניס
21:00
קון
מונפלייה
21:00
לאנס
מץ
21:00
ריימס
באסטיה
21:00
ראן
מונאקו
21:00
טולוז
לוריין
ליגה הולנדית מחזור - 14
19:30
הירנביין
הראקלס אלמלו
20:45
נאק ברדה
אוטרכט
20:45
ויטסה ארנהיים
גו אהד איגלס
21:45
קמבור
אלקמאר
ליגה בלגית מחזור - 17
19:00
ווסטרלו
שרלרואה
21:00
סרקל ברוז'
גנק
21:00
מכלן
אוסטנד
21:00
בוורן
מוסקרון
ליגה רוסית מחזור - 15
12:30
ארסנל טולה
אוראל
14:45
צסק"א מוסקבה
דינמו אופה
17:00
מורדוביה סארנסק
זניט סנט. פטרסבורג
19:15
קובאן
טורפדו מוסקבה
ליגה טורקית מחזור - 11
13:30
קאסימפסה
ריזספור
16:00
ארצ'יאספור
בליקסירספור
19:00
גזיאנטפספור
גלאטסראיי
ליגה יוונית מחזור - 12
15:00
קאלוני
פלאטניאס
17:15
לבאדיאקוס
פאנטוליקוס
19:30
אטרומיטוס
קסאנטי
ליגה קפריסאית מחזור - 11
17:00
איה נאפה
נאה סאלאמיס
18:00
ארמיס
אתניקוס אקנאס
19:00
א.א.ל לימסול
אופלוס
ליגה שוייצרית מחזור - 17
18:45
אראו
לוצרן
21:00
סיון
גראסהופרס
ליגה פורטוגלית מחזור - 11
20:00
פנאפיל
בראגה
22:15
ספורטינג ליסבון
ויטוריה סטובאל
ליגה פולנית מחזור - 17
16:30
יגילוניה ביאלישטוק
זביצ`ה
16:30
פודבסקידזי
לכיה גדנסק
19:00
קורונה קיאלצה
בלחטוב
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 18
22:00
סן לורנסו
אסטודיאנטס
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 19
14:15
צ`רלטון
איפסוויץ`
17:00
בירמינגהאם
נוטינגהאם
17:00
בולטון
האדרספילד
17:00
בורנמות'
מילוול
17:00
ברנטפורד
וולבס
17:00
ברייטון
פולהאם
17:00
לידס
דרבי קאונטי
17:00
מידלסברו
בלקבורן
17:00
נוריץ`
רדינג
17:00
רות'רהאם
בלקפול
17:00
שפילד וונסדיי
וויגאן
17:00
ווטפורד
קרדיף סיטי
ליגה איטלקית שניה מחזור - 16
16:00
קארפי
פרוזינונה
16:00
צ'יטאדלה
ברשיה
16:00
קרוטונה
מודנה
16:00
לאטינה
פרו ורצ'לי
16:00
ליבורנו
פרוג'יה
16:00
טרנאנה
קטאניה
16:00
טראפני
ספציה
16:00
וארזה
ויצ'נזה
16:00
וירטוס אנטליה
אבלינו
גרמניה ליגה שניה מחזור - 15
14:00
אינגולשטאדט
בוכום
14:00
אלן
פורטונה דיסלדורף
צרפת ליגה שניה מחזור - 16
15:00
אנז`ר
טרואה
ספרד ליגה שניה מחזור - 15
19:00
אלאבס
נומנסיה
19:00
אוסאסונה
ג`ירונה
19:15
ליאגוסטרה
בטיס
21:00
סבאדל
לאס פאלמאס
22:30
לגאנס
ויאדוליד
כדורגל אוסטריה
17:00
ריד
אוסטריה וינה
כדורגל סלובניה
15:00
מאריבור
רודאר
כדורגל אוקראינה
12:00
וולין
איליחיבץ
ליגה ספרדית סל מחזור - 9
21:00
חובנטוד בדאלונה
מנרסה
21:00
אוברדוירו
סביליה
ליגה איטלקית סל מחזור - 8
21:30
קאנטו
אנל ברינדיסי
ליגה יוונית סל מחזור - 8
17:00
פאניוניוס
אריס סלוניקי
17:00
פאוק סלוניקי
פנאלפסיניאקוס
17:00
רת'ימנו
אפולון פטראס
17:00
טריקאלה
ניו קיפיסיה
ליגה צרפתית סל מחזור - 10
21:00
בורג אן ברס
דיז'ון
21:00
שאלון
אורטז
21:00
לה האבר
שולה
21:00
וילרבאן
ריימס
21:00
נאנטר
לה מאן
21:00
אורליאן
גראבלין
ליגת העל לנוער מחזור - 9
10:30
הפועל רעננה
הפועל ר"ג
10:30
מכבי פ"ת
הפועל חיפה
10:45
הפועל פ"ת
מכבי נתניה
11:00
סקציה נס ציונה
עירוני ק"ש
11:15
הפועל ראשל"צ
הפועל ת"א
11:30
מכבי ת"א
הפועל ב"ש
12:00
מכבי חיפה
בית"ר ירושלים
14:30
בית"ר טוברוק
מ.ס. אשדוד
ליגה פורטוגלית מחזור - 11
12:01
גימארייש
מורירנסה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 18
0
2
דפנסה וחוסטיסיה
ולס סרספילד
3
0
חימנסיה לה-פלאטה
קילמס
ליגה טורקית סל מחזור - 8
12:01
בשיקטאש
בסקשהיר
12:01
אולין אדירנה
דרושפאקה
12:01
גאזייאנטר
קרשיאקה
12:01
טרבזונספור
טופאש בורסה
ליגה אדריאטית מחזור - 10
12:01
זאדאר
נובו מסטו
12:01
בודוצ'נוסט
ז'ולנוקי אולאי
12:01
אולימפיה לובליאנה
MZT סקופיה
גביע המדינה סיבוב ו'
19:30
מ.ס כפר-קאסם
מכבי קביליו יפו
נ.ב.א
101
106
שארלוט
גולדן סטייט
100
91
אטלנטה
ניו-אורלינס
88
104
דטרויט
מילווקי
102
106
טורונטו
דאלאס
85
102
יוסטון
קליפרס
98
93
אינדיאנה
אורלנדו
105
78
אוקלהומה סיטי
ניו-יורק
112
104
סן-אנטוניו
סקרמנטו
122
97
דנבר
פיניקס
99
112
פורטלנד
ממפיס
119
120
לייקרס
מינסוטה
ליגת ווינר מחזור - 10
20:55
מכבי חיפה
הפועל ת"א
ליגת ווינר סל מחזור - 9
19:35
הפועל אילת
מכבי חיפה
19:45
עירוני נהריה
הפועל חולון
19:50
גלבוע/גליל
מכבי אשדוד
20:00
הפועל ירושלים
עירוני נס ציונה
ליגה אנגלית מחזור - 13
15:30
סאות`המפטון
מנצ`סטר סיטי
18:00
טוטנהאם
אברטון
ליגה ספרדית מחזור - 13
13:00
אתלטיקו מדריד
לה-קורוניה
18:00
סביליה
גרנאדה
20:00
קורדובה
ויאריאל
22:00
ולנסיה
ברצלונה
ליגה איטלקית מחזור - 13
16:00
מילאן
אודינזה
16:00
קליארי
פיורנטינה
16:00
צ'זנה
גנואה
16:00
אמפולי
אטאלנטה
16:00
פאלרמו
פארמה
19:00
יובנטוס
טורינו
21:45
רומא
אינטר
ליגה גרמנית מחזור - 13
16:30
וולפסבורג
בורוסיה מנשנגלדבאך
18:30
איינטרכט פרנקפורט
בורוסיה דורטמונד
ליגה צרפתית מחזור - 15
15:00
בורדו
ליל
18:00
אביאן
גנגאן
22:00
סנט אטיין
ליון
ליגה הולנדית מחזור - 14
13:30
דן האג
אייאקס
15:30
אקסלסיור רוטרדם
זוולה
15:30
טוונטה אנסחדה
כרונינגן
17:45
פ.ס.וו. איינדהובן
פיינורד
ליגה בלגית מחזור - 17
15:30
אנדרלכט
קלאב ברוז'
19:00
סטנדרד ליאז`
קורטריק
21:00
ליארסה
לוקרן
ליגה רוסית מחזור - 15
12:30
לוקומוטיב מוסקבה
ספרטק מוסקבה
15:00
רובין קאזאן
דינמו מוסקבה
17:30
טרק גרוזני
קרסנודאר
ליגה טורקית מחזור - 11
16:00
מרסין אידמניורדו
סיבאספור
19:00
פנרבחצ'ה
אסקיסהירספור
ליגה יוונית מחזור - 12
15:00
קרקיירה
אולימפיאקוס
17:15
ארגוטליס
אסטרס טריפוליס
17:15
פאניוניוס
ניקי וולו
17:15
פאוק סלוניקי
פאנטראקיקוס
17:15
פאס ג`יאנינה
אופי כרתים
19:30
פנאתינאיקוס
וורויה
ליגה קפריסאית מחזור - 11
16:00
אפואל ניקוסיה
אומוניה ניקוסיה
18:00
א.א.ק. לרנקה
דוקסה קאטוקופיה
ליגה שוייצרית מחזור - 17
14:45
יאנג בויז
סט. גאלן
14:45
ואדוז
תון
17:00
פ.צ. ציריך
פ.צ. באזל
ליגה פורטוגלית מחזור - 11
18:00
בלננשש
ארוקה
18:00
ג'יל ויסנטה
נסיונאל מדיירה
18:00
מאריטימו
בואבישטה
20:00
אקדמיקה
בנפיקה ליסבון
22:15
פורטו
ריו אבה
ליגה פולנית מחזור - 17
16:30
לך פוזנאן
גורניק ז`בז`ה
19:00
שלאסק וורוצלאב
פוגון סזצין
ליגה ברזילאית מחזור - 37
21:00
שאפוקואנסה
קרוזיירו
21:00
פלומיננזה
קורינתיאנס
21:00
סאנטוס
בוטאפוגו
21:00
סאו פאולו
פיגוורנסה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 18
22:00
רוסאריו סנטראל
ראסינג קלוב
22:00
טיגרה
אתלטיקו רפאלה
23:15
ריבר פלייט
בנפילד
ליגה איטלקית שניה מחזור - 16
13:30
בולוניה
בארי
גרמניה ליגה שניה מחזור - 15
14:30
סט. פאולי
קייזרסלאוטרן
14:30
סנדהאוסן
לייפציג
14:30
מינכן 1860
FSV פרנקפורט
ספרד ליגה שניה מחזור - 15
13:00
מיורקה
ספורטינג חיחון
13:15
סנטאנדר
אלקורקון
18:00
ברצלונה ב`
אלבסטה
18:00
רקראטיבו הואלבה
מיראנדס
19:15
סראגוסה
פונפראדינה
20:00
לוגו
טנריפה
ליגה ספרדית סל מחזור - 9
13:00
בילבאו באסקט
אסטודיאנטס
13:15
לבוראל קוצ'ה
טנריף
13:30
ברצלונה
מורסיה
14:00
גראן קנאריה
סן סבסטיאן
19:00
ריאל מדריד
סראגוסה באסקט
19:00
מלאגה
פואנלבראדה
20:00
אנדורה
ולנסיה
ליגה איטלקית סל מחזור - 8
19:15
מילאנו
ס. פזארו
19:15
פיסטויה באסקט
רומא
19:15
אבלינו
טרנטו
19:15
ואנולי קרמונה
וארזה
19:15
וירטוס בולוניה
רג'יו אמיליה
21:30
אומנה ונציה
קאזרטה
ליגה יוונית סל מחזור - 8
13:00
א.א.ק. אתונה
קולוסוס רודוס
17:00
קאוד דראמאס
אולימפיאקוס
ליגה ברזילאית מחזור - 37
12:01
קריסיאומה
ספורט רסיפה
12:01
פלמנגו
ויטוריה
12:01
אינטרנסיונל
פלמייראס
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 18
12:01
אינדפנדיינטה
ניואלס אולד-בויס
ליגה טורקית סל מחזור - 8
12:01
פנרבחצ'ה אולקר
טד קולג'ילר
12:01
טורקו סלצ'וק
באנביטספור
12:01
אנאדולו אפס
אוסק
ליגה אדריאטית מחזור - 10
12:01
ציבונה זאגרב
מטאלאק
12:01
ק.ק. איגוקאה
לבסקי סופיה
נ.ב.א
12:01
פילדלפיה
דאלאס
12:01
וושינגטון
ניו-אורלינס
12:01
אטלנטה
שארלוט
12:01
קליבלנד
אינדיאנה
12:01
מילווקי
יוסטון
12:01
יוטה
קליפרס
12:01
בוסטון
סן-אנטוניו
12:01
ברוקלין נטס
שיקאגו
12:01
דטרויט
גולדן סטייט
גליצ'ים    
זהו את הכדורגלן
אברהם וצופית חוגגים
ספורט בטלוויזיה
יום שבת 29.11.2014
12:00:  כדורגל- מיני יורו, שמינית הגמר
17:55:  כדורגל- ליגה צרפתית, פ.ס.ז' נגד ניס
20:00:  כדורגל- מיני יורו, רבע הגמר
04:00:  איגרוף יום א'- טרנס קרופורד – ריימונדו בלטראן
10:00:  טניס- טורניר ראווה
14:35:  כדורגל- ליגה אנגלית, ווסט ברומיץ' נגד ארסנל
16:50:  כדורגל- ליגה אנגלית, מנצ'סטר יונייטד נגד האל (משולב: ליברפול נגד סטוק)
19:45:  כדורגל- ליגת ווינר, מכבי ת"א נגד הפועל חיפה
22:00:  כדוריד- ליגת האלופות, מונפלייה נגד ריין נקר לוון
23:45:  איגרוף- טייסון פיורי – דרק צ'יזורה
13:30:  טניס- טורניר ראווה
16:45:  כדורגל- ליגת ווינר, הפועל ב"ש נגד מכבי נתניה
19:20:  כדורגל- ליגה אנגלית, סנדרלנד נגד צ'לסי
22:10:  כדורגל- ליגה פורטוגלית, ספורטינג ליסבון נגד ויטוריה (משולב: אינטרנסיונל נגד פלמייראס)
תמונת הסקר
מי הזר הטוב ביותר מבין השלושה?
שלח